Особливе звучання: інтерв’ю з Юлією СаніноюЮлія Саніна – фронтвумен музичної групи, чиї кліпи і звучання часто сприймають за європейські, але майже у кожній пісні крізь яскраві образи, потужні електронні мікси та гітарні соло можна розгледіти добре знайомі українські мотиви. The Hardkiss – це глибокі тексти під космічними образами, новий український fashion, повага до Івана Франка і одне інтерв’ю, що створило спочатку сім’ю, а тепер – нову українську музику.

юлия санина, hardkiss

Я знаю, що зараз ви зводите будинок-студію. Розкажіть, що саме там буде і чи зробите ви музей костюмів і декорацій The Hardkiss? Адже їх за п’ять років існування проекту назбиралось досить багато.

Я справді дуже давно мріяла про свій великий спейс, де можна творити. Щоб усе знаходилося в одному домі й нікуди не треба було б їздити. Ми вирішили побудувати власний будинок з окремою спорудою, де будуть одразу і аудіо-, і фотостудії. Місце, де можна креативити, знімати відео, проводити репетиції та одразу зводити треки. Можливо, Вал (чоловік Юлії, а також продюсер і гітарист The Hardkiss) там також малюватиме картини. Немає планів робити музей, але у наших костюмів можуть бути свої плани, і вони почнуть завойовувати простір :). Їх дійсно назбиралося вже досить багато.

Чи є у вас власні улюблені образи?

Мені особливо подобаються образи з масивними головними уборами. Наприклад, одного разу у мене на голові були дуже красиві скляні птахи, іншого – щось схоже на морські корали чи уламки метеоритів. Ми легко переключаємось з тематики космосу на готику чи етнічні мотиви. Всі костюми мені пасують і майже в усіх я почуваюся комфортно.

Відомо, що ви співпрацюєте з українськими та грузинськими дизайнерами, і в команди The Hardkiss є власні стилісти. Але частину образів і навіть костюмів Вал створює власноруч?

Вал – креативний продюсер проекту The Hardkiss. Увесь візуальний ряд проходить його схвалення: від макетів афіш до сценічних декорацій. І саме він є режисером наших кліпів. Вал отримав художню освіту у Лондоні і почасти власноруч створює наші образи. Наприклад, маска нашого барабанщика Kreechy – це ідея Вала. Він виліпив її з пластиліну, потім вилив з пластика.

У інших учасників групи також є свої проекти? Що ще цікавого відбувається у житті команди поза The Hardkiss?

Ми постійно розвиваємось разом як проект, а також кожен рухається вперед як творча особистість. Вал знімає кліпи, переважно це роботи для The Hardkiss, тому що в нього просто не вистачає часу зняти відео для всіх охочих, а їх вже досить багато. Наш гітарист веде свій відеоблог, де навчає грі на гітарі, ділиться своїм досвідом. Стиліст Слава Чайка дає майстер-класи, і не лише в Україні. Він став одним з найбільш затребуваних візажистів України. Ніхто з нас не стоїть на місті, тому моя мрія збудувати свою студію – це також перший крок до свого повноцінного продакшена.

юлия санина, hardkiss

Продакшен, що буде займатися не лише The Hardkiss?

Так, у майбутньому я бачу його як великий продюсерський центр, що допомагатиме талановитим музикантам і проектам розвивати українську культуру.

Чула, що у вас також є мрія відкрити дитячу музичну школу?

Так, я так планую, чим займатимусь на пенсії :). Я би збудувала круту школу, бо хочу, щоб дітям було цікаво займатись музикою, а для цього потрібні відповідні заклади.

Ви зростали у родині музикантів, з дитинства бачили і себе у цій професії, але вишу освіту вирішили здобути на факультеті фольклористики, чому зробили такий вибір?

Мій фах – філолог української мови і літератури плюс фольклористика. Мої батьки, музиканти за освітою, завжди казали, що музика – це не освіта. Якщо ти талановитий музикант, то сам зможеш розвиватись, вдосконалюватись, брати приватні уроки. У нашій країні естрадний чи джазовий вокал, на жаль, не викладають на такому високому рівні, як класику у консерваторії. Тому я не вважала за потрібне отримувати вишу освіту за цією спеціальністю. А от начитатися фахової літератури, поринути у світ знань щодо культури, фольклору, пісень, казок, легенд мені було цікаво. Я обирала спеціальність, яка буде цікавити мене і не перевантажувати, щоб я мала час і для музики. Тож я не шкодую про свій вибір.

Чи є українські митці, художники, письменники, чия творчість мала на вас найбільший вплив?

Я найбільше поважаю Івана Франка як постать. Бо він не лише письменник, але й науковець. Для мене Франко – навіть більша постать, ніж Шевченко, за рівнем значущості для української літератури та науки.

The Hardkiss вдається дуже гармонійно поєднувати і досить тяжку рокову стилістику, і космос, і українські етнічні мотиви як у саунді, так і у візуальному ряді більшості своїх робіт.

Так, ми робимо це навмисно. Любимо підкреслювати свою українську самоідентифікацію, але не в традиційний спосіб, уникаємо так званої шароварщини. Я вважаю, це наш досить суттєвий внесок в український fashion. Ми намагаємось показувати українку модною, сучасною, інтегруючи в її стиль етномотиви. В останньому нашому кліпі Helpless є натяк на український традиційний костюм, хоча це сукня від сучасного дизайнера Ольги Навроцької.

юлия санина, hardkiss

Взагалі кліп до пісні Helpless не схожий на інші ваші роботи, образ дуже чистий, природний.

Так, тому що пісня досить складна, серйозна, психологічно навантажена. Тому ми вирішили не обтяжувати візуально. Ще там була цікава історія з сукнею. Іноді наші глядачі помічають те, чому ми під час підготовки не приділяємо уваги. Тільки після коментарів прихильників під кліпом на YouTube ми теж помітили, що вся сукня вкрита малюнками кропу. Це дуже символічно. Українці – кріп. Прикольно вийшло.

У ЗМІ вас найчастіше називають поп-групою. Як вважаєте, чи підходить вам таке жанрове визначення?

Я вже давно не сприймаю проект як поп. Але дуже важко підібрати відповідне нам визначення. Це досить тісна суміш електронної музики, яка зараз стає все більш роковою. Мої навіть найліричніші мелодії Вал аранжує дуже непопсово. А наш металюга-барабанщик привносить свій, дуже альтернативний саунд до звучання The Hardkiss.

Ми називаємо свій жанр «прогресів-поп». Термін ніби описує наш стиль, але він, власне, ні про що, адже я дійсно не знаю аналогів нашої музики. І дуже радію, що ми знайшли своє звучання.

Чи планували ви заздалегідь участь у конкурсі «Євробачення»? Адже відбір проходив буквально за кілька місяців після ваших пологів.

Я знала, що буде конкурс, і в усіх інтерв’ю відповідала, що ми не плануємо брати участь. Бо, дійсно, тільки народилась дитинка, було мало часу на підготовку. Але за два тижні до старту конкурсу нам зателефонував Костянтин Меладзе і сказав: «Без вас шоу не буде, я у вас вірю і хочу зустрічі». Ми зустрілися, послухали пісні, які на той час були нові й підходили за регламентом до конкурсу. Костянтин пропонував представити одну дуже веселу, легку, цілком форматну для «Євробачення» пісню. Але ми вирішили обрати неформатний твір – Helpless. Він досить складний, міфічний, двомовний. Ми розуміли, що ризикуємо. Але для нас була важлива не стільки перемога, скільки те, що у разі перемоги тут ми повеземо до Європи гідну, глибоку пісню. Не фанову, а змістовну композицію.

Які взагалі у вас враження від цьогорічного відбору?

Дуже позитивні, я не очікувала, що все пройде на такому високому рівні щодо зйомки, звуку, організації. Давно, а точніше – ніколи в Україні так не готувались до «Євробачення». Коли ми йшли туди, були впевнені, що виберуть очевидного попсового переможця. Але так вийшло, що і судді, і глядачі пропустили у фінал не форматних, а дуже прогресивних, крутих українських музикантів. Зібралася така компанія, що – ми навіть жартували – можна махнути рукою на конкурс і зробити крутий музичний фестиваль на національному телебаченні. Просто заспівати класні пісні у прайм-тайм. Я думаю, більшість телевізійної аудиторії не була готова до такого неформату.

Але ж цей «неформат» сподобався, і глядачі обрали саме такі проекти для фіналу.

Так, усі раділи з того, що Україна вже готова бути європейською і сприймати адекватну високоякісну музику. І не лише молодь, що сидить в Інтернеті, але й старша аудиторія готова зробити крок вперед – це круто.

юлия санина, hardkiss

Ви ведете свій блог, самостійно монтуєте відео. Чому вирішили спілкуватися у такому форматі зі своєю аудиторією, про що саме там розповідаєте?

На якомусь етапі я зрозуміла, що ми віддаляємось від свого слухача. Ми створили певний досить холодний і відокремлений образ на сцені, і ніхто не знає, які ми справжні. Чим ми живемо, про що думаємо. Звичайно, про це можна здогадуватись через інтерв’ю, але мені захотілось більше відкривати себе справжню і наше закулісне життя. Правдиво розповідати про проблеми, про те, що нас надихає, чим ми живемо. І ці відео отримали великий відгук. Я вже зробила більше 30 блогів різної тематики: від фотосесії до записів у студії. Я давала уроки вокалу – там кожен може знайти для себе щось цікаве, фахове. Я відповідаю на запитання. У нас дуже велика аудиторія у соціальних мережах, а я не часто маю змогу відповісти всім. А блог – це дуже зручний спосіб спілкування з шанувальниками.

Які випуски були найпопулярнішими, найцікавішими для ваших прихильників?

Таких було декілька. Наприклад, до 8 Березня я перевдягла своїх хлопців у кольорові перуки, і мої такі серйозні у житті бородані вітали дівчат у цих кумедних луках.

Вони одразу погодились?

Хтось – одразу, інших я змушувала і шантажувала :).

Чи є блогінг продовженням вашої журналістської історії? Адже якийсь час ви писали?

Так, це не була професійна журналістика – я писала для студентського видання в університеті Шевченка. Всі кажуть, що у мене виходить досить цікаво. Якби після другого-третього разу мені сказали: «Юлю, щось не те», – я б не продовжувала. Але це користується попитом, а мені, як і всім іншим учасникам команди, цікаво розвиватись у різних напрямках. Я не лише вокалістка чи просто лялька, яка співає те, що їй скажуть. Я – автор, композитор, і мені дійсно цікаво ще й бути ведучою власного блогу.

З Валом ви познайомилися саме під час інтерв’ю, розкажіть, як це було?

Так, мені треба було зробити інтерв’ю з людиною, яка працює на телебаченні, для студентської газети. Ми не були знайомі особисто, але Вал значився у мене в друзях у соціальній мережі, він тоді працював на «МТV Україна». Я написала йому, і він якимось дивом погодився на інтерв’ю. Тепер, знаючи Вала і те, як він терпіти не може давати інтерв’ю, я не уявляю, як дав згоду! Тим паче на таке несерйозне інтерв’ю для студентки! Ми мали спілкуватися годину, а проговорили п’ять. Він запізнився на побачення зі своєю дівчиною. І більше взагалі з нею не зустрічався, а став зустрічатися зі мною. Ми побачились наступного дня, і через день… А за тиждень він познайомив мене зі своєю родиною. Так все і почалося.

І через два роки з’явились The Hardkiss?

Так. Але спочатку я намагалась не обтяжувати Вала своїми музичними планами. Він знав, що я займаюсь вокалом. Але тоді я не акцентувала на цьому, щоб, не дай Боже, він не подумав, що я почала з ним зустрічатись, бо він працює на MTV. Приблизно півроку пройшло до того моменту, коли він вперше послухав мої пісні. І тоді він зізнався, що насправді теж мріє займатися музикою, а не сидіти в офісі MTV. Ми стали у вільний час щось вигадувати, креативити, і зрештою Вал звільнився з телеканалу. А це досить сміливий вчинок. Ми розпочали наш шлях під назвою The Hardkiss.

юлия санина, hardkiss

Наскільки ваше бачення проекту 5 років тому схоже на те, яким є The Hardkiss сьогодні?

Ми таким проект і уявляли. Ми хотіли, щоб це був симбіоз цікавого звучання і нестандартної візуалізації. Саме тому з перших кліпів робили акцент на яскравому візуальному ряді, трохи дивному. Мій перший образ у кліпі Babylon навіть лякав деяких глядачів. Нам писали: «Чому вона така страшна? З вибіленими бровами, чорними губами?»

Але перший кліп не залишив байдужих.

Так, і це було головне для нас – щоб не було байдужих і щоб нашу музику завдяки цим образам помітили. Для нас важливо не виходити на публіку у джинсах. Девіз артиста – розважати публіку. Все, що ми робимо, – робимо для наших слухачів. Інакше ми б сиділи вдома і мугикали пісні собі під ніс. Неправда, що артисти пишуть музику тільки для себе.

З кожним роком ми вдосконалюємося. Спочатку нас було троє. Зараз на сцені нас вже п’ятеро. Я дуже пишаюсь концертним звучанням, якого ми зараз досягли. Воно – одне з найкращих серед українських проектів.

Ваша історія повністю руйнує стереотип про неможливість поєднувати особисте життя і роботу. Як вдається гармонійно поєднувати музику і сім’ю?

Напевно, причина у тому, що ми з Валом дуже креативні. І я навіть не уявляю поруч з собою людину, не пов’язану з мистецтвом. Мені важливо, щоб вдома мене розуміли і чули. Щоб мені було кому розповісти про свої ідеї та їх могли розкритикувати, щось порадити. Від самого початку я покохала Вала за його творчість. Після нашої першої зустрічі я прийшла додому і розповіла мамі, що я таких людей ще не зустрічала. Таких по-хорошому дивакуватих і захоплених. Вдома ми майже не сперечаємось. У кожного є свій простір для розвитку, у кожного є своя творча місія і своя зона відповідальності у групі. Тому ми гармонійно доповнюємо одне одного.

Центральною темою пісні Helpless, яку ви представили на відборі «Євробачення», є народження. Коли ви писали її, вже знали про вагітність?

Насправді пісня була написана півтора року тому і я тільки мріяла тоді про дитину. Я постійно про це думала. І мені уявився такий образ і виникла думка про те, що народження завжди пов’язане з болем. Як фізичне, так і психологічне перенародження душі людини, переосмислення себе, переосмислення істини – це завжди боляче. Коли я писала, я ще не знала, що настільки цей образ співпадає не лише зі станом окремої людини, а в цілому з нашим суспільством, яке переживає злам перенародження і переосмислення себе. Тож пісня – як про індивідуальну особистість, так і про нас усіх.

юлия санина, hardkiss

Ви виступали до сьомого місяця вагітності, знімались у нас – здається, для грудневого номера – за декілька тижнів до пологів. І повернулись на сцену через кілька тижнів після. Як малюк сприймає такий графік?

Для мене було важливо не випасти з нашої творчості. Адже я не одна – зі мною ціла команда, яка від мене залежить. До сьомого місяця це був класний фітнес. Я не ходила на спеціальний фітнес для вагітних, у мене були концерти. Так я підтримувала форму. Я задоволена, тому що малюк тепер класно сприймає музику, гучну музику любить і, навпаки, не любить тишу. Він впізнає наші пісні, інакше на них реагує. Адже він їх чув протягом всього свого життя у мені.

Оскільки ми не маємо над собою продюсера, то свій графік будуємо самі, як забажаємо. Надовго не розлучаємося з сином. Максимум – це доба, якщо у нас концерт в іншому місті. Але він добре витримує розлуку. Він отримує дуже багато любові від бабусь і дідусів, якої цілком вистачає на час наших концертів. Але, звичайно, я завжди поспішаю до нього, додому.

Народження сина якось вплинуло на вашу творчість?

Більш легкою чи ліричною наша музика не буде, навпаки, вона стала ще драйвовішою. Напевно, це тому, що в нас хлопчик. Нам хочеться бути для нього взірцем, бути класними батьками, якими він міг би пишатися. Коли я зараз виходжу на сцену, я думаю, як себе поводити. Раніше я трохи більше собі дозволяла, а зараз я думаю про те, що тепер я мама. Інколи він цензурує те, що я кажу, викрикую, як я поводжуся. Тому що це відповідально. Я хочу, щоб він пишався мною, коли виросте, і, можливо, він переглядатиме наші виступи.

Чого вам хочеться навчити сина у першу чергу і чи є щось, чого він вже навчає вас?

Я хочу, щоб він виріс чудовою людиною, яка поважатиме своїх батьків, поважатиме людей, які поряд. І мені дуже хочеться, щоб він захоплювався своєю справою. Мені байдуже, яку професію він обере, – це може бути творчість, бізнес або медицина, але я хочу, щоб він горів своєю справою так, як ми зараз – музикою.

Перше, чого він уже нас навчив, – це любов. Він показав, що можна когось так сильно любити. І навчив нас любити своїх батьків. Адже тепер я, вже будучи мамою, розумію, як було моїм власним батькам. Що «недоспані ночі» – це не порожні слова. Так воно і є. І зараз я краще розумію своїх батьків. А ще син привніс дисципліну у нашу сім’ю. Наша дитина – як годинник, ми тепер завжди знаємо, котра година, він контролює, щоб усе було чітко.

Читай на Pink.ua: Любить удивлять: интервью с Надей Дорофеевой

Pink.ua Автор статьи: Pink.ua
АРХИВ НОМЕРОВ
https://pink.ua/news/10993
https://pink.ua/news/10822
https://pink.ua/news/10630
https://pink.ua/news/10307
https://pink.ua/news/10142
https://pink.ua/news/9999
https://pink.ua/news/9864
https://pink.ua/news/9864
https://pink.ua/news/9715
https://pink.ua/news/9441
Подписаться на журнал
ноябрь 2019
https://pink.ua/news/10993
 • Pink ноябрь: Впервые на обложке актриса 60+
 • Лариса Кадочникова Актрисе всегда 18 лет
 • Проект "Без подиума" В проекте снялись не профессиональные модели, а татуировщица, танцовщица и гидрогеолог.
 • “IT ограничения” Есть ли жизнь на пенсии?
 • Beauty съемка "Век красоты"
 • Pink-лаборатория О влиянии человека на окружающую среду и их последствиях
октябрь 2019
https://pink.ua/news/10822
 • Pink Октябрь: Let’s Play Piano
 • Дима Шуров О гениальности и счастье
 • “Сказки мои любимые” Проект, героями которого стали маленькие пациенты Охматдета
 • Pink Лаборатория Вдохновленная “Дневной красавицей” Луиса Бунюэля
 • Beauty-съемка В теплых краях
 • Constantine Без щитов и масок
сентябрь 2019
https://pink.ua/news/10630
 • Сентябрь, успокойся Ирина Горбачева на обложке
 • Fashion Trends Береты, корсеты, длинные пуховики и много других трендов сезона
 • Beauty Trends Винные губы, стрелы и смоки айс
 • Beauty-съемка Вдохновение культовыми фильмами
 • Pink Лаборатория Sustainable Choice
 • Travel Египет без ограничений
июль 2019
https://pink.ua/news/10307
 • Pink июль-август Мне уже 30
 • Главный герой номера Дантес
 • Jerry Heil Об участии в талант-шоу, будущих треках и (вне)политическом искусстве
 • Позитив О концерте VISLOVO и новом альбоме
 • Street Style Городской история двух подруг
 • Pink Лаборатория Desert Spirit
июнь 2019
https://pink.ua/news/10142
 • Pink июнь Лови ритм, будь любым
 • Главный герой номера MONATIK
 • Beauty-съемка Skin Positive — откажись от густого слоя тональных средств и фильтров фоторедакторов
 • "Свобода. Прийняття" Фотопроект Кураж Базар
 • Pink Лаборатория "Купальщицы"
 • Путешествие Места счастливых женщин
май 2019
https://pink.ua/news/9999
 • Pink май: Back to the 90’s
 • Главная героиня номера Александра Шпильфогель
 • Выпуск 2019 Самый актуальные модели и цвета платьев
 • Beauty-съемка Whild Child — эксперименты, самовыражение и никаких стереотипов
 • Привет из 90-х Интервью с любимыми исполнителями
 • Фотопроект номера Девушки-кумиры 90-х – 2000-х.
апрель 2019
https://pink.ua/news/9864
 • Pink Апрель Искусство быть красивой
 • Сабина Мусина
 • Лера Бородина
 • Pink-проект "Мамы до 8 утра"
 • Fashion Trends Этно-мотивы, цветы и узоры.
 • Pink-лаборатория Настоящая любовь к флористическому принту.
апрель 2019
https://pink.ua/news/9864
 • Pink Апрель Искусство быть красивой
 • Сабина Мусина
 • Лера Бородина
 • Fashion Trends Этно-мотивы, цветы и узоры.
 • Pink-лаборатория Настоящая любовь к флористическому принту.
 • Pink-проект "Мамы до 8 утра"
март 2019
https://pink.ua/news/9715
 • Pink март Семейные ценности
 • Александр Скичко О новых проектах, опыте в кино и трипу по Африке.
 • Pink-проект "Не така, як інші, вона". Проект Дианы Андрунык о нестандартной красоте.
 • Репродуктивный труд Сколько зарабатывала бы мама, если ее труд оплачивался.
 • Pink-лаборатория Яркие истории в новом сезоне.
 • Путешествие "Хата на тата, SPA на маму"
январь 2019
https://pink.ua/news/9441
 • Free to Love Номер о любви
 • Яна Кутишевская О проекте "Топ-модель по-украински", моделинге и любви
 • Проект о настоящих мужчинах Николай Тищенко, Леонид Мартынчик, Владимир Дантес, Олег Скрипка
 • И смех и грех Почему животным в цирке не смешно
 • "Умеем ли мы любить" Съемка о любви без границ
 • PinkЛаборатория Как подобрать стильный лук и отправиться покорять снежные вершины.
https://pink.ua/news/10993
ноябрь 2019
https://pink.ua/news/10822
октябрь 2019
https://pink.ua/news/10630
сентябрь 2019
https://pink.ua/news/10307
июль 2019
https://pink.ua/news/10142
июнь 2019
https://pink.ua/news/9999
май 2019
https://pink.ua/news/9864
апрель 2019
https://pink.ua/news/9864
апрель 2019
https://pink.ua/news/9715
март 2019
https://pink.ua/news/9441
январь 2019
Подписаться на журнал Перейти к анонсу
https://pink.ua/news/10993
ноябрь 2019
https://pink.ua/news/10822
октябрь 2019
https://pink.ua/news/10630
сентябрь 2019
https://pink.ua/news/10307
июль 2019
https://pink.ua/news/10142
июнь 2019
https://pink.ua/news/9999
май 2019
https://pink.ua/news/9864
апрель 2019
https://pink.ua/news/9864
апрель 2019
https://pink.ua/news/9715
март 2019
https://pink.ua/news/9441
январь 2019
11.2019
https://pink.ua/news/10993
 • Pink ноябрь: Впервые на обложке актриса 60+
 • Лариса Кадочникова Актрисе всегда 18 лет
 • Проект "Без подиума" В проекте снялись не профессиональные модели, а татуировщица, танцовщица и гидрогеолог.
 • “IT ограничения” Есть ли жизнь на пенсии?
 • Beauty съемка "Век красоты"
 • Pink-лаборатория О влиянии человека на окружающую среду и их последствиях
10.2019
https://pink.ua/news/10822
 • Pink Октябрь: Let’s Play Piano
 • Дима Шуров О гениальности и счастье
 • “Сказки мои любимые” Проект, героями которого стали маленькие пациенты Охматдета
 • Pink Лаборатория Вдохновленная “Дневной красавицей” Луиса Бунюэля
 • Beauty-съемка В теплых краях
 • Constantine Без щитов и масок
09.2019
https://pink.ua/news/10630
 • Сентябрь, успокойся Ирина Горбачева на обложке
 • Fashion Trends Береты, корсеты, длинные пуховики и много других трендов сезона
 • Beauty Trends Винные губы, стрелы и смоки айс
 • Beauty-съемка Вдохновение культовыми фильмами
 • Pink Лаборатория Sustainable Choice
 • Travel Египет без ограничений
07.2019
https://pink.ua/news/10307
 • Pink июль-август Мне уже 30
 • Главный герой номера Дантес
 • Jerry Heil Об участии в талант-шоу, будущих треках и (вне)политическом искусстве
 • Позитив О концерте VISLOVO и новом альбоме
 • Street Style Городской история двух подруг
 • Pink Лаборатория Desert Spirit
06.2019
https://pink.ua/news/10142
 • Pink июнь Лови ритм, будь любым
 • Главный герой номера MONATIK
 • Beauty-съемка Skin Positive — откажись от густого слоя тональных средств и фильтров фоторедакторов
 • "Свобода. Прийняття" Фотопроект Кураж Базар
 • Pink Лаборатория "Купальщицы"
 • Путешествие Места счастливых женщин
05.2019
https://pink.ua/news/9999
 • Pink май: Back to the 90’s
 • Главная героиня номера Александра Шпильфогель
 • Выпуск 2019 Самый актуальные модели и цвета платьев
 • Beauty-съемка Whild Child — эксперименты, самовыражение и никаких стереотипов
 • Привет из 90-х Интервью с любимыми исполнителями
 • Фотопроект номера Девушки-кумиры 90-х – 2000-х.
04.2019
https://pink.ua/news/9864
 • Pink Апрель Искусство быть красивой
 • Сабина Мусина
 • Лера Бородина
 • Pink-проект "Мамы до 8 утра"
 • Fashion Trends Этно-мотивы, цветы и узоры.
 • Pink-лаборатория Настоящая любовь к флористическому принту.
04.2019
https://pink.ua/news/9864
 • Pink Апрель Искусство быть красивой
 • Сабина Мусина
 • Лера Бородина
 • Fashion Trends Этно-мотивы, цветы и узоры.
 • Pink-лаборатория Настоящая любовь к флористическому принту.
 • Pink-проект "Мамы до 8 утра"
03.2019
https://pink.ua/news/9715
 • Pink март Семейные ценности
 • Александр Скичко О новых проектах, опыте в кино и трипу по Африке.
 • Pink-проект "Не така, як інші, вона". Проект Дианы Андрунык о нестандартной красоте.
 • Репродуктивный труд Сколько зарабатывала бы мама, если ее труд оплачивался.
 • Pink-лаборатория Яркие истории в новом сезоне.
 • Путешествие "Хата на тата, SPA на маму"
01.2019
https://pink.ua/news/9441
 • Free to Love Номер о любви
 • Яна Кутишевская О проекте "Топ-модель по-украински", моделинге и любви
 • Проект о настоящих мужчинах Николай Тищенко, Леонид Мартынчик, Владимир Дантес, Олег Скрипка
 • И смех и грех Почему животным в цирке не смешно
 • "Умеем ли мы любить" Съемка о любви без границ
 • PinkЛаборатория Как подобрать стильный лук и отправиться покорять снежные вершины.