Прокрастинація чи життя: Павло ЗібровУ нашому новому проекті ми говоримо з героями про те, як вони лінуються, витрачають життя й марнують свій дорогоцінний час на абсолютно дивні речі.

Цього разу ми розмовляли про життя з Народним артистом України, співаком та композитором Павлом Зібровим. 

П.С. Мертві бджоли не гудуть?

Прокрастинація - це коли вам потрібно написати пісню, а ви дивитесь серіали і відкладаєте роботу на потім. Чи близько це вам?

 

Ні! Бо так виходить, що і кохання можна відкласти на завтра? Не можна! Треба робити сьогодні все, що є, тому що все миттєвості. Миттєвість сьогодні дається Господом Богом, вона не може змінитися. Іншої не може бути. Тому треба використовувати кожен момент. 

Нічого не відкладай на завтра.

Тобто, Павло Зібров ніколи не відкладає справи на потім?

Нічого! Раніше в мене було таке, що я обіцяв собі: “О, прочитаю цікаву книжку”, а в мене там лежить бібліотека.

Ой, потім, потім, потім.

А потім дивишся, а в тебе назбиралося їх штук 50. Часу немає все на потім відкладати, тому що тебе на повороті обгонять.

Як ви змогли від цього відійти?

Просто я подорослішав і став розуміти, що життя коротке і треба зараз вирішувати питання. Потім ти забудешся, потім в тебе не той настрій, потім змінилась обстановка. 

Назвіть три головні "фішки" Павла Зіброва.

Перший - мої вуса. Другий - лозунг “Мертви бджолі не гудуть”. 

А якщо гудуть, то тихенько, їх ніхто не бачить навіть

А ще я голова Громадської Партії Шанувальників Жінок України. Це дуже величезна відповідальність.

Скільки всього членів у цій партії?

Самозванців дуже багато. А ті, які записані і мають партійні квитки – 6800 з лишнім. Це активні члени партії. А пасивних, які називають себе “шанувальником жінок” лиш тому, що юбку підняв дівчинці... Угу, знаєм ми таких і не приймаєм. Якщо навіть хтось проштрафився, то ми їх з тріском виводимо — організаційна комісія працює.
Приїжджаємо кудись на гастролі і обов’язково організовуємо зустріч нових членів. 

А яка в вас партійна програма?

Любити, шанувати, цінуваті жінку, матір, кохану людину, донечку. Все, що пахне жінкою, треба шанувати.

Є і великі матерії, але в повсякденному житті ти прийшов, сказав комплімент і запалилося світло. Від того, що ви, дівчатка, посміхаєтесь. 

 

Чи буває вам за себе соромно?

Іноді буває соромно, що ти не можеш змінити хід, момент, який вже є. Соромно буває, що копаються десь в смітниках старушки. І ти розумієш, що ти одній, другій даси гроші, але все одно не зміниш обстановку в цілому. До речі, я звертаюся до тих людей, які бачать, як старенька у магазині виймає той гаманець та не може розрахуватися за хліб і одну сосиску. То підійди і зроби вчинок – купи їй буханку хліба, пачку масла та кілограм крупи!

Чи займаєтесь ви благодійністю у більш вагомих розмірах?

З дружиною, Мариною Володимирівною Зібровою, ми взяли декількох дітей і періодично дзвонимо, чи передаємо кошти конкретно людині, а не в фонд. Я також приділяю увагому всьому, що стосується АТО. Це навіть не стільки концерти або щось матеріальне. Просто можу приїхати в госпіталь, поговорити с хлопцями, пофотографуватись, розповісти анекдот – це не займе багато часу, але це те, що я можу і те, що я роблю.

 

У вас зараз стартував класний конкурс на кавер до пісні “Хрещатик”.

Так, ми ще не запустили проект, бо присилають багато матеріалу.

Я от сьогодні подзвонив на прямий ефір до Насті Каменських. Справа в тому, що 12 років назад вона прийшла вперше на прослуховування з мамою в театр пісні Павла Зіброва. Я її прослухав, там було всього пару пісень. Бачу, що красива і талановита дівчина. Вона каже: “Візьміть мене у ваш театр”. А я сказав, що мій театр існує тільки для Павла Зіброва. Тому ми поговорили півхвилинки буквально і розійшлися, але я слідкував за її творчістю. Ось сьогодні почув про прямий ефір, подзвонив, мене з’єднали. Я кажу:

Настя, привіт! Правильно, що пішла від Потапа. Я солідний співак с голосом, ти прекрасна вокалістка – давай зробим дует.

Вона каже: “О, цікаво”. А чом би і ні?

Кращий кавер на "Хрещатик" ви особисто будете відбирати?

Я думаю, да. Можливо, з Юрієм Рибчинським, тому що він автор слів, я автор музики. От сядем і виберем спільно. І запустим, запишем, знімемо.

Помітно, що у вас зараз змінюється імідж. Не всі артисти можуть собі дозволити такий "апдейт" - багато як грали шансон, так і грають.

Це нудно. Кількість концертів, котрі я даю публічно, тисячні зали, куди приходить богема, жінки з діамантами - ніхто не відміняв. Це прекрасно, я поміняв програму, зробив більше романсу, тому що я бачу, яка публіка прийшла – вихована, вишукана, тобто їм треба дати більше класики. Але є й інша публіка: ті, якім 30 чи 25. Ось для них гарно проходять дискотеки. Наприклад, дискотека 80-х – шикарна музика, тому що вона і зараз зрозуміла, під неї танцюють, дуріють, підспівують, стрибають. Я збираю найкращі хіти і додаю свої три пісні, наприклад. Я співаю з молоддю! Стрибаю в зал, приспіви ми з ними кричимо разом, встигаємо ще селфі робити – 50 хвилин і в мене мінус 2 кілограма, але задоволення величезне від того получаю.

Дискотека від Павла Зіброва!

Назвіть одну перемогу і одну поразку Павла Зіброва.

І перемога, і поразка в тому, що у 1993 році мені пропонував Крутий поїхати в Москву, а через два-три роки я б на білому коні в’їхав в Україну. Тоді воно так і було, що ця розкрутка починалася з Москви. Та в 1993 з’явився у мене як раз, здається, "Хрещатик", і я сказав: “Та ну, я краще тут буду в десятці перших, ніж я поїду в Москву і буду 48-м”. Потім в мене були сумніви: “Блін, чого ж я туди не поїхав?”, але можливості вже не було. І з однієї сторони я потім пожалкував, але зараз не жалкую. Мене виховала ця земля, вона мені дала успіх, дала хліб, я ловлю кайф, як я тут прожив всі роки. Як я можу поїхати прославляти іншу країну? 

Україну я люблю і не проміняю нізащо.

Не знаю, яка поразка сама велика – в мене мабуть таких поразок і не було. А перемога… Я вважаю, те, що ти йдеш по вулиці в свої 60 років і до тебе підходить молодь зі словами: “Здрастуйте, Дядя Паша!” - це перемога. Я дуже щаслива людина, що займаюсь улюбленою справою і мені це вдається. Знаєте, велика перемога те, що в моєму житті з’явився Юрій Рибчинський. Ось є талановиті, а Рибчинський – геній! І мені дісталася велика честь і насолода жити в один час з ним, співпрацювати з ним, написати колосальні пісні, до того ж він хрестив мою доньку Діану, це мій великий друг. 

Ви не втомлюєтесь від того, що вас усі впізнають та звертають увагу?

Я вже жалівся дружині. А вона мені с посмішкою: 

Паша, ти там мішки з цементом носиш? Втомився? Ось коли до тебе не будуть підходити і просити автографи – от тоді ти задумаєшся, що тобі нудно жити.

От так йдеш по Київу чи іншому місту, а с тобою вітаються, посміхаються. Ця посмішка, цей заряд – акумулятор колосальний, від кожної людини, яка тебе впізнала, чи просто помітила. Це є величезний кайф в житті.

А негатив буває?

Негативу дуже мало. Просто я наївна людина – для мене не існує поганих людей. Просто буває, хтось заблукав, в когось настрій поганий і він неправду сказав. Я таких прощаю.

Pink.ua Автор статьи: Pink.ua
АРХИВ НОМЕРОВ
https://pink.ua/news/7106
https://pink.ua/news/6933
https://pink.ua/news/6760
https://pink.ua/news/6604
https://pink.ua/news/6401
https://pink.ua/news/4530
Подписаться на журнал
июль 2017
https://pink.ua/news/7106
 • Настя Каменских О целеустремленности и работе над собой
 • Психология Да помолчи же ты!
 • Мужчины выбирают секс-игрушки
 • Лучшие украинские бренды купальников
 • Отпуск для трудоголика
 • Как выглядеть стильно в городских джунглях
июнь 2017
https://pink.ua/news/6933
 • MONATIK О силе слова и собственной формулой успеха
 • Новые имена Анна Кукушкина, Юлия Беляева, Катерина Молчанова, Евгения Мигович, Катерина Еременко, Шушан Памбухчян
 • Мужской разговор Brunettes Shoot Blondes, которые успели завоевать огромные армии поклонников не только на Украине, но и далеко, за ее пределами
 • Бьюти-тренд Секреты солнечного макияжа и обзор самых модных салонных процедур
 • Подборка новых концептуальных брендов одежды Вещи для твоего нового модного гардероба
май 2017
https://pink.ua/news/6760
 • Главная путешественница Регина Тодоренко О путешествиях, отношениях и романтике
 • Украинские бьюти-блогеры Как завоевать тысячи подписчиков и начать зарабатывать на любимом деле
 • Ответ на вопрос: Кто такая феминистка на самом деле
 • Как менялись стандарты красоты
 • Как носить мини и не опозориться
 • Как сочетать синий и красный
апрель 2017
https://pink.ua/news/6604
 • Главная героиня номера - Даша Астафьева О секретах совершенства и отношениях с мужчинами
 • Знаменитости о сексуальных желаниях О чем мечтают Юлия Санина и Вал Бабко, MamaRika и Сергей Середа, Лилия Ребрик и Андрей Дикий, Надя Дорофеева и Позитив
 • Фронтмен группы O.Torvald Женя Галич Участник Евровидения ответил на все волнующие вопросы поклонников
 • Бьюти-тренды Hair-countouring, как правильно ухаживать за кожей груди и декольте и как выбрать идеальное средство
 • Будь красивой везде Подборка нижнего белья и вещей для дома
март 2017
https://pink.ua/news/6401
 • Натали Портман - главная героиня номера Специально для Pink, успешная оскароносная актриса Натали Портман расскзазала о съемках фильма
 • Девичьи секреты Софи Эллис-Бекстор Эксклюзивное интервью для мартовского номера
 • Фитнес-тренер Игорь Обуховский О том, как влезть в любимые джинсы и заняться состоянием своего тела
 • Главные акценты сезона Натуральность и легкость. Забываем о ярко подведенных бровях и грубом контуринге
 • Стильные мужчины Алексей Нилов, Руслан Багинский, Слава Чайка, Жан Грицфельд, Ричард Горн о личном виденье женской красоты
январь 2017
https://pink.ua/news/4530
 • Все секреты телешоу Дарья Майстренко, Мария Гребенюк и Саша Кугат стали главными героинями номера и поделились впечатлениями о бэкстейдже шоу, о своей жизни после него, о моде, о детстве и, конечно, о любви.
 • Спецпроект: 101 дело в новом году Знаменитости делятся своим списком обязательных дел на 2017 год.
 • 12 обязательных обновок Футболки со смыслом, массивные браслеты, оборки, тренчи и прозрачные блузы
 • Romantic Collection Идеальное белье для идеального свидания
 • Психология Почему многие не любят День Святого Валентина
декабрь 2016
 • Интервью с Катей Осадчей о начале ее карьеры и том, как она добывает самые пикантные факты из жизни звезд
 • Декабрь – месяц-пятница. Вспоминаем, чему нас научил этот год
 • Если твой бюджет не ограничен, а место, где встречать Новый год еще не выбрано – специально для тебя – подборка мест, где празднование обязательно будет ярким и незабываемым
 • Главное, что нужно подготовить к новогодней ночи – это, конечно же, платье. 89 самых блестящих и нарядных – в нашей подборке. Найди свое!
 • Новый год – новая жизнь. Мы подскажем, как ее начать
 • «Страстный декабрь» подскажет, как добавить в отношения страсти. Каждый день – новое задание ;)
ноябрь 2016
 • Макс Барских рассказал о своих взглядах на современную поп-музыку и о том, какая девушка смогла бы занять место в его сердце
 • В любую погоду можно найти повод вылезти из-под одеяла. В нашей подборке – мастер-классы по рисованию, необычные места и виды фитнесса, которые обязательно стоит попробовать
 • Какой секс нынче в моде? Тот, что не «просто так», а с изюминкой. Какой именно – читай в Пинк
 • Леся Никитюк в проекте «Вокруг М» доказывает, что не все мужчины одинаковые
 • Что носить, если тебе 20. Или 30. И о чем следует забыть, если чуть больше
октябрь 2016
 • Интервью со Славой Фроловой об украинских талантах и том, как их искать и поддерживать
 • Свингкорщики из Винницы The Hypnotunez рассказали о «настоящей музыке» и песнях, которые нужно услышать
 • «Искусство вне музеев» - то, что по-настоящему украшает нашу жизнь. О стритарте, архитектуре и дизайнерских сладостях
 • Существуют ли отношения после Tinder. Знаем, что нет, но всегда надеемся, что да
 • Украинские блогеры о правилах шопинга: что и где следует покупать.
 • Новый офисный дресс-код: красная помада, лаковые туфли и одежда оттенка марсала
сентябрь 2016
 • Накануне выхода третьей части «Бриджит» Рене Зеллвегер рассказала нам, как изменилась (или не изменилась) ее героиня и к чему это привело
 • Стандарты теряют свою ценность – это доказывает материал, в котором мы собрали самых популярных и успешных моделей с нестандартной внешностью
 • #ракдурак – говорит Дарина Митченко. И она права. О борьбе с болезнью – читай в нашем интервью
 • Мы все имеем право не любить и не хотеть детей. Альтернативная точка зрения в материале «Право не любить»
 • Фотопроект Life of streets подтверждает тот факт, что мода, прежде всего, рождается на улицах, а не в мастерских именитых дизайнеров
https://pink.ua/news/7106
июль 2017
https://pink.ua/news/6933
июнь 2017
https://pink.ua/news/6760
май 2017
https://pink.ua/news/6604
апрель 2017
https://pink.ua/news/6401
март 2017
https://pink.ua/news/4530
январь 2017
декабрь 2016
ноябрь 2016
октябрь 2016
сентябрь 2016
Подписаться на журнал Перейти к анонсу
https://pink.ua/news/7106
июль 2017
https://pink.ua/news/6933
июнь 2017
https://pink.ua/news/6760
май 2017
https://pink.ua/news/6604
апрель 2017
https://pink.ua/news/6401
март 2017
https://pink.ua/news/4530
январь 2017
декабрь 2016
ноябрь 2016
октябрь 2016
сентябрь 2016
07.2017
https://pink.ua/news/7106
 • Настя Каменских О целеустремленности и работе над собой
 • Психология Да помолчи же ты!
 • Мужчины выбирают секс-игрушки
 • Лучшие украинские бренды купальников
 • Отпуск для трудоголика
 • Как выглядеть стильно в городских джунглях
06.2017
https://pink.ua/news/6933
 • MONATIK О силе слова и собственной формулой успеха
 • Новые имена Анна Кукушкина, Юлия Беляева, Катерина Молчанова, Евгения Мигович, Катерина Еременко, Шушан Памбухчян
 • Мужской разговор Brunettes Shoot Blondes, которые успели завоевать огромные армии поклонников не только на Украине, но и далеко, за ее пределами
 • Бьюти-тренд Секреты солнечного макияжа и обзор самых модных салонных процедур
 • Подборка новых концептуальных брендов одежды Вещи для твоего нового модного гардероба
05.2017
https://pink.ua/news/6760
 • Главная путешественница Регина Тодоренко О путешествиях, отношениях и романтике
 • Украинские бьюти-блогеры Как завоевать тысячи подписчиков и начать зарабатывать на любимом деле
 • Ответ на вопрос: Кто такая феминистка на самом деле
 • Как менялись стандарты красоты
 • Как носить мини и не опозориться
 • Как сочетать синий и красный
04.2017
https://pink.ua/news/6604
 • Главная героиня номера - Даша Астафьева О секретах совершенства и отношениях с мужчинами
 • Знаменитости о сексуальных желаниях О чем мечтают Юлия Санина и Вал Бабко, MamaRika и Сергей Середа, Лилия Ребрик и Андрей Дикий, Надя Дорофеева и Позитив
 • Фронтмен группы O.Torvald Женя Галич Участник Евровидения ответил на все волнующие вопросы поклонников
 • Бьюти-тренды Hair-countouring, как правильно ухаживать за кожей груди и декольте и как выбрать идеальное средство
 • Будь красивой везде Подборка нижнего белья и вещей для дома
03.2017
https://pink.ua/news/6401
 • Натали Портман - главная героиня номера Специально для Pink, успешная оскароносная актриса Натали Портман расскзазала о съемках фильма
 • Девичьи секреты Софи Эллис-Бекстор Эксклюзивное интервью для мартовского номера
 • Фитнес-тренер Игорь Обуховский О том, как влезть в любимые джинсы и заняться состоянием своего тела
 • Главные акценты сезона Натуральность и легкость. Забываем о ярко подведенных бровях и грубом контуринге
 • Стильные мужчины Алексей Нилов, Руслан Багинский, Слава Чайка, Жан Грицфельд, Ричард Горн о личном виденье женской красоты
01.2017
https://pink.ua/news/4530
 • Все секреты телешоу Дарья Майстренко, Мария Гребенюк и Саша Кугат стали главными героинями номера и поделились впечатлениями о бэкстейдже шоу, о своей жизни после него, о моде, о детстве и, конечно, о любви.
 • Спецпроект: 101 дело в новом году Знаменитости делятся своим списком обязательных дел на 2017 год.
 • 12 обязательных обновок Футболки со смыслом, массивные браслеты, оборки, тренчи и прозрачные блузы
 • Romantic Collection Идеальное белье для идеального свидания
 • Психология Почему многие не любят День Святого Валентина
12.2016
 • Интервью с Катей Осадчей о начале ее карьеры и том, как она добывает самые пикантные факты из жизни звезд
 • Декабрь – месяц-пятница. Вспоминаем, чему нас научил этот год
 • Если твой бюджет не ограничен, а место, где встречать Новый год еще не выбрано – специально для тебя – подборка мест, где празднование обязательно будет ярким и незабываемым
 • Главное, что нужно подготовить к новогодней ночи – это, конечно же, платье. 89 самых блестящих и нарядных – в нашей подборке. Найди свое!
 • Новый год – новая жизнь. Мы подскажем, как ее начать
 • «Страстный декабрь» подскажет, как добавить в отношения страсти. Каждый день – новое задание ;)
11.2016
 • Макс Барских рассказал о своих взглядах на современную поп-музыку и о том, какая девушка смогла бы занять место в его сердце
 • В любую погоду можно найти повод вылезти из-под одеяла. В нашей подборке – мастер-классы по рисованию, необычные места и виды фитнесса, которые обязательно стоит попробовать
 • Какой секс нынче в моде? Тот, что не «просто так», а с изюминкой. Какой именно – читай в Пинк
 • Леся Никитюк в проекте «Вокруг М» доказывает, что не все мужчины одинаковые
 • Что носить, если тебе 20. Или 30. И о чем следует забыть, если чуть больше
10.2016
 • Интервью со Славой Фроловой об украинских талантах и том, как их искать и поддерживать
 • Свингкорщики из Винницы The Hypnotunez рассказали о «настоящей музыке» и песнях, которые нужно услышать
 • «Искусство вне музеев» - то, что по-настоящему украшает нашу жизнь. О стритарте, архитектуре и дизайнерских сладостях
 • Существуют ли отношения после Tinder. Знаем, что нет, но всегда надеемся, что да
 • Украинские блогеры о правилах шопинга: что и где следует покупать.
 • Новый офисный дресс-код: красная помада, лаковые туфли и одежда оттенка марсала
09.2016
 • Накануне выхода третьей части «Бриджит» Рене Зеллвегер рассказала нам, как изменилась (или не изменилась) ее героиня и к чему это привело
 • Стандарты теряют свою ценность – это доказывает материал, в котором мы собрали самых популярных и успешных моделей с нестандартной внешностью
 • #ракдурак – говорит Дарина Митченко. И она права. О борьбе с болезнью – читай в нашем интервью
 • Мы все имеем право не любить и не хотеть детей. Альтернативная точка зрения в материале «Право не любить»
 • Фотопроект Life of streets подтверждает тот факт, что мода, прежде всего, рождается на улицах, а не в мастерских именитых дизайнеров